Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту

Швидкий запуск

НАКАЗ ДЕРЖПРАЦІ УКРАЇНИ ВІД 22.04.2013 № 52

22.04.2013

ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПРАЦІ​

НАКАЗ

 

м. Київ


" 22 " квітня 2013 року  № 52


 

Про затвердження Переліку

відомостей, що становлять службову інформацію у

Державній інспекції України з питань праці

 

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” (далі - Закон) та Указу Президента України від 05.05.2011 № 547 “Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації”

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити Перелік відомостей, що становлять службову інформацію у Державній інспекції України з питань праці (далі - Перелік).

2. До відомостей, що становлять службову інформацію у Державній інспекції України з питань праці (далі -Держпраці України), відноситься інформація, що міститься в документах Держпраці України, які становлять внутрівідомчу службову кореспонденцію, доповідні записки, рекомендації, якщо вони пов’язані з розробкою напряму діяльності Держпраці України або здійсненням контрольних, наглядових функцій Держпраці України, процесом прийняття рішень і передують публічному обговоренню та/або прийняттю рішень.

3. Документам Держпраці України, що містять інформацію, яка становить службову інформацію, присвоюється гриф “для службового користування”. Доступ до таких документів надається відповідно до частини другої статті 6 Закону.

4. Відповідальність за виконання вимог Переліку покласти на керівників структурних підрозділів Держпраці України.

5. Сектору взаємодії із засобами масової інформації, громадськістю та міжнародними організаціями забезпечити оприлюднення цього наказу на веб-сторінці Держпраці України.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Заступника Голови.

 

В. о. Голови                                                                             Р. Зенов

 ​