Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту

Швидкий запуск

НАКАЗ ДЕРЖПРАЦІ УКРАЇНИ ВІД 17.06.2013 № 88

17.06.2013


ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПРАЦІ​

НАКАЗ

 

м. Київ


" 17 " червня 2013 року                                                                  № 88

 

Про затвердження Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів та інших матеріальних носіїв, які містять відомості, що становлять службову інформацію у Державній інспекції України з питань праці

 

 

Відповідно до Закону України “Про інформацію”, Закону України “Про доступ до публічної інформації” та Указу Президента України від 05.05.2011 № 547 “Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації”

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити Інструкцію про порядок обліку, зберігання і використання документів та інших матеріальних носіїв, які містять відомості, що становлять службову інформацію у Державній інспекції України з питань праці (далі - Інструкція), що додається.

 

2. Керівникам структурних підрозділів апарату та територіальних органів Державної інспекції України з питань праці (далі – Держпраці України) організувати вивчення та забезпечення дотримання вимог зазначеної Інструкції, враховуючи Перелік відомостей, що становлять службову інформацію у Держпраці України.

 

3. Відповідальність за виконання вимог Інструкції покласти на керівників структурних підрозділів та територіальних органів Держпраці України.

 

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Заступника Голови Держпраці України Шарого О.О.

 

 

В. о. Голови                                                                                                                                          Р. Зенов